Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA 1.5 DIZEL GLANC NOVA -16

10 200 ЕУР

Се продава од: VASIL 16 септ. 18:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
SE PRODAVA FORD FIESTA 1.5 DIZEL GLANC NOVA
APRIL/2016 CRNA METALIK SO IZMINATI 1.800 KM.REGISTRIRANA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации