Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta 1.3

2 400 ЕУР

Се продава од: Mome 21 мар. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Se prodava Ford Fiesta 1.3 2003 god. Socuvana, registrirana do april 2018.
Leaflet
Кон почеток