Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta 1.4 tdci -08

3 990 ЕУР

Се продава од: Beko 27 ноем. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Se prodava ili menuva Fiesta 1.4 diesel
Registrirena i e vo odlicna sostojba...
Leaflet
Кон почеток