Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Ford Fiesta 1.25 Ates plin Registrirano 2007 Prvi Gazdi

2 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 17 дек. 19:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin 2007 Registrirano 3 499 ЕУР
Audi A3 2.0 DSG F1 170ks S-line Registrirano 2007 6 399 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo 4 799 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Ford Fiesta 1.25 Benzin/Plin Prvi Gazdi
Atestiran plinski ured
Registracija 10.12.2021 Cela godina
Godina 2007
Full oprema Funkcionalno sve
4 Novi zimski gumi
Servisna Kniska so 2 kluca
Cena 2850€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo Perfektna sostojba kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e maksimalno socuvan, Voziloto e od Prvi gazdi kupeno vo Mi-Da redovno servisirano i odrzavano domakinski na samo 128.000km Mozna proverka po vasa zelba povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
  Online
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
Opel Corsa 1.3CDTI 75ks 150.000km 2007 NOVO! Avto St-Si 3 650 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Comfortline -05 Registrirano 3 999 ЕУР
Skoda Octavia 1.4 Ates plin Klimatronik Registrirano 2008 3 650 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации