Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 400 ЕУР

Се продава од: Misko Вчера 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
ford fiesta 1.2 benzin-plin 2003 godina
avtomobilot e vo odlicna sostojba ,registiran do 01.06.2021 godina,klima koja rabote odlicno,elektronika na prozori,fabricko radio cd,al felni 15 ki so odlicni zimni gumi,kozen volan ,195000 km, itn ...
za poveke info na tel:072-757-586
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации