Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta

1 200 ЕУР

Се продава од: Gorge 10 дек. 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Regestrirana do 25.10.2019
Leaflet
Кон почеток