Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta -98

0 МКД

Се продава од: goran 04 септ. 23:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
kolata ima novi amortizeri,nov akolumator novi gumi i registrirana do maj 2017
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации