Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus C-Max Ghia 109 ks tdci -04

4 500 ЕУР

Се продава од: johan 15 септ. 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus C-Max
Ford Focus tdci ghia model vo odlicna sostojba reg so zelen karton ,napraven servis smeneto site filtri ule amortizeri so nov akumulator so servisna kniska
klimatronik
kozeni sedista so greaci
al bandazi
fabricki zatemneti stakla so zavesi
senzor za dozd
senzor na svetla
avtomatska racna i mn druga oprema .voziloto e vo odlicna sostojba
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации