Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Focus -17 rent a car

51 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Prikoloka za kafe, 3.990eur 3 990 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации