Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS ITNO -02

Се продава од: blazo 27 ноем. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
IITNO PRODAVAM FORD FOCUS TDDI 1.8 90 KS 2002 GOD CELOSNO SERVISIRAN PRED 2000 KILOMETRI NEMA VLOZUVAJNE PO NEGO NITU DENAR DOJDETE I VIDETEGO
Leaflet
Кон почеток