Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Focus dizel 2000

1 700 ЕУР

Се продава од: Ford Focus caravan 2000 12 јул. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Cnoli Ashim
Ford Focus caravan 2000
070656071
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации