Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8tddi -02

3 250 ЕУР

Се продава од: Ѓоко 09 мај 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
автомобилот е во одлична состојба
електрични стакла
централна брава
клима
зелен картон
Ѓоко
078256590
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации