Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 25 јул. 00:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 ks -05 2 550 ЕУР
MERCEDES E 280 CDI 204 ks. 2006 God 5 999 ЕУР
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
RENAULT SCENIC 1.9 DCI 122 ks.2007 god. 3 500 ЕУР
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line 10 999 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98 3 400 ЕУР
Кон почеток