Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 16 септ. 07:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 ЕУР
VW GOLF PLUS  1.9 TDI 105 ks.2005 god. 4 200 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2016 god 14 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 ks -05 2 600 ЕУР
VW Passat 2.0 tdi 140 ks -05 HIGHILNE 5 500 ЕУР
OPEL CORSA 1.3MULTIJET 50KW.2005 GOD. 2 999 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
Кон почеток