Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 1.6 PLIN

0 ЕУР

Се продава од: Mile 02 септ. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Voziloto e tedovno servisirano smeneto ulje site filtri.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации