Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

Се продава од: Riste Jovanov 30 јун. 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
prodavam ford focus 2000 godina registriran cela godina vo top sostojba cena elektrika na prozorci dva kluca so dalecinsko
Riste Jovanov
078 233 153
Leaflet
Кон почеток