Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.6 tdci -07

3 200 ЕУР

Се продава од: Pajtim 15 окт. 03:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Ford focus 1.6 tdci 2007
Pajtim
71905684
Leaflet
Кон почеток