Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8 tddi moze cel ili na delovi

600 ЕУР

Се продава од: Hristijan 24 дек. 22:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Kolata e pali vozi registrirana na bg tabli moze i na delovi
Hristijan
070 285 014
Leaflet
Кон почеток