Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 1.6 tdci 66kw -08 Novvvv Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 16 јан. 19:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

AUDI A3 2.0 TDI -06  S-line CISTO NOVO Maks Auto M 0 МКД
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 77 kw -06 NOVaaa Maksauto M 0 МКД
VW PASSAT 1.9TDI -02 TRENDLINE MAKS AUTO 0 МКД
BMW 118 D-05 CISTO NOVO MAKS AUTO M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
FORD FOCUS 1.6 tdci 66kw Unikattt Novvvv

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 10.2008
178000 km 100% со гаранција
Потрошувачка просечна 4.3 л на 100 км
Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал .Нови зимски гуми.

Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла
- Xenon светла
- Тонирани стакла

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
 FORD FOCUS 1.8TDDI -02 MAKS AUTO 0 МКД
MERCEDES E 220 CDI EVO -07 AVANTGARDE MAKSAUTO M 0 МКД
FORD FIESTA 1.4 -10 BIFUEL CISTO NOVA Maksauto M 0 МКД
MERCEDES A180 CDI -07 AVANTGARDE SPORT PARKTRONIK 0 МКД
Кон почеток