Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI CONFORT MODEL

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 17 септ. 18:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
FIAT SEDICI 1.9 M-JET 88KW.6-BRZINI 4X4 TERENEC 0 ЕУР
OPEL AGILA 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI MOTOR NA LANCE 0 ЕУР
MINI CLUBMAN 1.6D REGISTRIRAN SERVISIRAN KOMPLET 0 ЕУР
OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN METAN FABRICKI COSMO MODEL 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus

-VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS. FUL OPREMA-
--CONFORT LINE MODEL---
-KLIMATRONIK
- 6 BRZINI
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN TROKRAK
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRIRACIJA0
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
CITROEN C3 1.4 HDI 50KW.EKSKLUZIV MODEL 0 ЕУР
MOTOR ATV 125 SREDNA VERZIJA AVTOMATIK 2019GOD. 1 000 ЕУР
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA 0 ЕУР
BAVCA PLAC NA NOVIOT PAT ZA MANASTIR DOBRA LOKACIA 0 ЕУР
Кон почеток