Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 1.8tdci 01 EKSTRA CENA

2 100 ЕУР

2 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: marvin 08 септ. 20:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Focus
.Voziloto e vo ekstra sostojba ,napraven servis ,novi gumi ,klima,motorot bresprekorno raboti i realna km.mnogo economicna.
marvin

marvin

3 Огласи во продавницата
Stan od 56m2 vo centar na Ohrid so parking 0 EUR
KLIMATIZER NEO 18 i paneli 1.5kv 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации