Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Bmw 318d 2.0 143ks xenon pdc 122.000km novo 2014 MT Auto 13 999 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto 6 999 ЕУР
Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto 6 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 153000 KM TITANIUM ! ! !
-UNIKAT NOV NOV NOV
NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM ! ! !
- SERVISNI DOKUMENTI DO POSLEDEN KM, 2 KLUCEVI

- TITANIUM OPREMA
- TEMPOMAT
- GREACI NA SEDISTA
- HROM PAKET
- KLIMATRONIK DVOZONSKI (LADI PERFEKTNO)
- ALU BANDAZI NOVI GUMI
- RADIO AUX, CD MP3,DVD
- BLUETOOTH + TELEFON
- TRIKRAK SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- 8 AIRBAGS
- HROM LAJSNI
- ABS,
- ESP,
- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO ! ! !

- KOLATA E UVEZENA SO PLATENI DAVACKI
---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto 5 700 ЕУР
Opel Agila 1.2 85ks facelift 153.000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto 6 900 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации