Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto

3 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto 3 400 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto 4 700 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks multjet 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
ford focus 1.6 tdci 90 ks 168000 km titanium ! ! !
-unikat nov nov nov
napomena: 100% garancija za km ! ! !
- servisni dokumenti do posleden km

- golema navigacija
- tv dvd youtube sd mmc internet google telefon wifi
- titanium oprema
- tempomat
- greaci na sedista
- hrom paket
- klima (ladi perfektno)
- alu bandazi novi gumi michelin
- bluetooth + telefon
- trikrak servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 8 airbags
- hrom lajsni
- abs,- esp,- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto ! ! !

- kolata e uvezena so plateni davacki
---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Mazda CX-7 2.2 D 175ks 4X4 kamera TV navi full 2010  MT Auto 10 500 ЕУР
Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto 3 700 ЕУР
VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4motion navi full 2009 MT Auto 10 500 ЕУР
Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto 6 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации