Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Focus 1.8 Tdci -06

2 999 ЕУР

Се продава од: Stefan Mihajlovski Вчера 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Prodavam Ford Focus 1,8 TDCI 2006g pali vozi.So zelen karton i registracija do maj 2020.Cena po dogovor.
Stefan Mihajlovski
078358899
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации