Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

1 750 ЕУР

Се продава од: Micho Денес 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Продавам Форд фокус, 1.8тди, 2000 година, редовно сервисиран, регистриран до крај на февруари 2021 година. Може да се види во секое време. Има простор за договор околу цената.
Leaflet
Кон почеток