Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 1.4 16 v EXTRA PLIN LOVATO -06

0 МКД

Се продава од: Predrag 06 мар. 22:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Focusot e 11.2006 godina so full oprema
klima ured
servo volan
centralno so kluc daljinsko
el . prozorci
ABS
lieni bandazi fabricki Ford
celicni bandazi so zimski gumi
radio CD so komandi na volan
tempomat
trip kompjuter
plinski ured Lovato uste 1 god garancija 300 den 100 km

Voziloto e domakinski cuvano pominati 70.000 km so servisna kniska od Mida motors.Sega napraven golem servis rebrast kais so zategac ,site filtri ulje Mobil 1 .Ne e od uvoz.
Predrag
075220332
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации