Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Focus 1.5 TDCI 105ks 2018 EcoNetic Auto Grup

9 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 17 септ. 17:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

Vespa Peugeot Satelis 400c 2009 perfektna sostojba 2 300 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 131KS 2017 TEKNA CAMERA 360 AUTO GRUP 14 500 ЕУР
Audi A1 1.6TDI 90ks 2013 sportback SLine led 69.000km novo 9 500 ЕУР
Opel Astra 2.0 CDTI 160ks 2011 xenon panorama Auto Grup 6 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
ford focus 1.5 tdci 105ks 2018 econetic odlicna sostojba uvezen od germanija plateni site davacki do registracija, redovno servisiran i odrzuvan, od oprema poseduva avtomacka klima kozen volan komandi na volan park senzori navigacija golema displej na tac tempomat bord komputer elektrika na retrovizori elektrika na stakla start&stop sistem novi gumi avtomobilot e vo perfektna sostojba. auto grup vrsi prodazba uvoz i razmena na avtomobili golem izbor na avtomobili posreduvame pri registracija kompletna registracija so dopolnitelen popust od 20% za sekoe kupeno vozilo od nasata firma.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071866806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Renault Clio 1.5dci 2017 energy led navi Auto Grup 6 950 ЕУР
Audi A1 1.6TDI 90ks 2013 sportback SLine led 69.000km novo 9 500 ЕУР
Peugeot 2008 1.6 blue hdi 120ks 2017 allure led Auto Grup 10 900 ЕУР
Opel Astra 2.0 CDTI 160ks 2011 xenon panorama Auto Grup 6 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации