Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS -13

12 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: „СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ 11 дек. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Се продава FORD FOCUS 2013 година.
Мотор- 2.0 дизел 103кw
Автоматски менувач
Високо ниво на опременост
Регистрација до 24.04.2016
„СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ
076/ 33 66 55
Leaflet
Кон почеток