Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

3 750 ЕУР

Се продава од: Боге Денес 02:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Focus
Продавам Форд Фокус 2006год. Прв сопственик.
Боге
075 408 580
Leaflet
Кон почеток