Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8 TDCI 116 KS

0 ЕУР

Се продава од: Ford 20 мај 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Ford Focus 1.8 TDCI 116 ks 2006 godina uvezen od Germanija,registstirana,so kompletna oprema.
Kolata e vo TOP sostojba socuvana ekstra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации