Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

FORD FOCUS 1.8TDCI KLIMA-01

1 300 ЕУР

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 22 септ. 16:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
MAN 8.180 TERMOKING LADILNIK -07 10 500 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08 7 000 ЕУР
FORD TRANSIT 2.2TDCI DOKA -08 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
FORD FOCUS 1.8TDCI KLIMA
GOD NA PROIZV.12/2000
POM KM.214.000
FULL OPREMA; KLIMA,SERVO,ABS,ELEKTRIK NA STAKLAI ,CENTRALNA BRAVA SERVISIRAN ,Al BANDASI SO NOVI GUMI ,,,,,
REG DO 28.12.2021god.
AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 ЕУР
Renault Megane 1.6 -16v automatic a-test plinski ured 2 200 ЕУР
VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
BMW X5 3.5D X-DRIVE PANORAMA FACELIVT-2012 18 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации