Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus -07

2 799 ЕУР

Се продава од: Sase Ladev Вчера 23:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Se prodava ili zamenuva ,poveke info na 078473075
Sase Ladev
078473075
Leaflet
Кон почеток