Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Focus 2007

2 799 ЕУР

Се продава од: Sase Ladev Денес 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Se prodava ili zamenuva ,poveke info na 078473075
Sase Ladev
078473075
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации