Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS 2007GOD REGISTRIRAN CELA GODINA

2 999 ЕУР

Се продава од: Focusst 31 јул. 00:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
SE PRODAVA
FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 GOD 80KW 109 KS
FULL OPREMA
ABS
ESP
CLIMATRONIK
EL NA STAKLA
EL NA RETROVIZORI
MALA POTROSUVACKA 5/5 L NA 100 KM.
VOZILOTO E VO ODLICNA TEHNICKA I MEHANICKA SOTOJBA ,BEZ NIKAKVI KRCKANJA ,ZVUCI I SLICNO,ZACUVAN ENTERIER ,SITNI KAROSERISKI ZABELESKI.
REGISTRACIJA DO 02.06.2021
POVEKJE INFO NA 078326296 BOBAN
Focusst
078326296
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации