Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus -02 sportski model

1 800 ЕУР

Се продава од: blaze 10 фев. 01:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Focus
Sportski model vo odlicna sostojba i registriran do 15.01.2016
Leaflet
Кон почеток