Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Се продава од: Igor 25 јан. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Ford
Модел
Focus
Kolata e vo odlicna sostojba,so ful oprema. Ima senzor za parkiranje,tempomat,ladilnik vo fiokata,greac na shofershajbna-avtomatski,palenje i gasenje na kopce,svetla ksenon,kozen enterier,fabricka navigacija. Kolata e na Germanski tabli i se naoga vo Germanija. Za podetalni informacii na telefon 079 296 747 (Igor),povici se primat posle 17:30.
Leaflet
Кон почеток