Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8 Tddi

2 200 ЕУР

Се продава од: Ford 22 ноем. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Se prodava Ford Focus 1.8 TDDI Ful oprema, redovno servisirana, vo odlicna sostojba Registrirana do 04/2020
Leaflet
Кон почеток