Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8 TDDI -01

2 200 ЕУР

Се продава од: ford 23 авг. 04:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
voziloto e dobro socuvano i e vo dobra sostojba
Leaflet
Кон почеток