Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

0 МКД

Се продава од: Ljubica 02 мар. 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Focus
Se prodava ford fokus zacuvan 2001 godina registriran do 09.2019 godina. Servis napraven kompletno.Cena po dogovor
Ljubica
078429130
Leaflet
Кон почеток