Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 ЕУР

Се продава од: Ace Вчера 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Чашка, Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Focus
Registriran, full oprema
Leaflet
Кон почеток