Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus -08

4 400 ЕУР

Се продава од: Orce Вчера 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Се продава Форд Фокус 1.4 бензин 2008 година 1400 кубика 59kw.

Прв сопственик купена од Мида моторс.

Колата е во одлична состојба, направен сервис пред 2000км следен по 8000км.

Регистрирана до 26.06.2020год. со зелен картон
Гратис 4 зимски гуми

Цена 4.400 евра

Лице за контакт: Орце 072 222 934
Leaflet
Кон почеток