Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8 TDDI 66ks full oprema -00

2 800 ЕУР

Се продава од: Гоце 11 дек. 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
Форд Фокус 1.8 TDDI, со фул опрема:
Клима, Серво волан, ABS кочници, 4 airbags, фабричко радио со команди на волан, Озвучување, Централно заклучување, Електрика на стакло, SRS систем за стабилност, ЕL ретровизори, 5 нови гуми.
Регистрирана до : 21.11.2016 година.
тел: 075 551 055
Цена: 2800 евра ( јавете се за можен договор )
Гоце
075 551 055
Leaflet
Кон почеток