Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford focus 1.8 tdci 2002

1 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Mitrevski 08 ноем. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Focus
Ima mal proglem so 2 dizni ne registiran
Aleksandar Mitrevski
077950868
Leaflet
Кон почеток