Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

3 200 ЕУР

Се продава од: Ance 15 ноем. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.850 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Universal
Марка
Ford
Модел
Focus
Se prodava ford fokus uvezen od svajcarija.
Godina na proizvodstvo 2007
Cenata e 3200€ i ne e fiksna
1,6 litri dizel motor tdci
So pominati 215000km.
So ful oprema
Voziloto e vo odlicna sostojba i vredi da se vidi, za povekje infornacii javete se na brojot. 078373063 Ance
Leaflet
Кон почеток