Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Ford Fusion 1,6 dizel

2 900 ЕУР

Се продава од: Pavle 24 септ. 09:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fusion
Socuvan,full oprema ,registriran
Pavle
  Online
070 392908
Кон почеток