Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fusion -06 Prv sopstvenik

0 ЕУР

Се продава од: mustafa 08 јан. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fusion
Se prodava ford fusion vo odlicna sostojba kupena od mi-da motors. So klima, atestiran plin, novi zimski gumi, ne e udiran, redovno servisiran.
mustafa
078264741
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации