Македонски | Shqip | English |

Ford Fusion benzinec -08

Се продава од: marjan 13 фев. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 85 000 - 89 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fusion
Ford Fusion , benzinec,crna metalik boja, 88797km,proizveden 2008godina
Нема посетени огласи
Кон почеток