Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fusion

0 МКД

Се продава од: Ana Денес 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fusion
Cena po Dogovor
Leaflet
Кон почеток