Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD GALAXY -05 1.9 TDI

Се продава од: Aleksandar 14 јан. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Ford galaxy 2005 godina 1.9 tdi vo super sostojba so full oprema i 7 sedista
Cena po dogovor
Aleksandar
075468566
Leaflet
Кон почеток