Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy moze zamena za 4x4

0 ЕУР

Се продава од: Privat 11 јун. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Bez nikakva Mana registracija do maj 2018 so zelen karton I servis kompleten.
Vo odlicna sostojba
Se zamenuva za dzip
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации